חיפוש באתר זה וכללי

יום שני, 9 ביוני 2014

nasala zone restaurant - london

אוהבים אוכל הודי ? רשת מסעדות זו טובה לאין ערוך מכל מסעדה הודית בארץ. המדובר במסעדות עם דקורציה מאוד מעניינת, שרות מהיר ואדיב, אוירה שקטה למרות היות המסעדות גדולות יחסית ואוכל נהדר. זה לא אוכל גורמה אבל אוכל הודי מוכר, מוקפד וטעים להפליא.
רק טיפ אחד חשוב - אם בכוונתכם לאכול שם בערב אחרי הצגה, המסעדות מקבלות הזמנה אחרונה ב-22:45. אנחנו הגענו ב-22:35, הזמנו וקיבלנו את האוכל תוך כ-5 דקות וב-22:50 נשאלנו אם בכוונתנו להזמין קינוח כי זה הזמן האחרון להזמין מהמטבח.
האוכל במחירים בינוניים-זולים יחסית ללונדון וניתן לאכול ארוחת טאלי + כוס יין וכוס לאסי למשל בכ-100 ש"ח (17-18 ליש"ט לכל היותר), הארוחה משביעה ואין צורך בקינוח מה גם שההודים אינם משתבחים בקינוחים. בצהרים יש ארוחות מוזלות וכל ארוחה מעל 11.50 ליש"ט היא בהנחה של 15% ומשקה שני ב-50% הנחה.
לאתר המסעדות - לחץ על הלינק -> http://www.masalazone.com/

אנחנו אכלנו בסניף שנקרא "קובנט גארדן", ברחוב לא גדול אבל נח מאוד להגעה ואי אפשר לפספס כי הוא נמצא בפינה והוא סניף די גדול:


לקחנו מנת טאלי אחת שמחירה נקבע על פי מנת הבשר שבאה איתה (יש גם טאלי רק צמחוני) ובממוצע כ-11 ליש"ט וכאמור משביעה לחלוטין.
ארוחת טאלי - Masala Zone
מקבלים מגש כמו בתמונה ובו 3 מנות של תוספות קטנות, אורז או צ'אפטי, נאן ומנת הבשר שנבחרה.

מנה נוספת לקחנו צ'יקן טיקה מסאלה עם אורז לבן, יש כמויות רוטב עצומות (וגם כמות הבשר נדיבה) לעירבוב עם האורז.
הוספנו גם 2 כוסות לאסי כפי שרואים בכוס בתמונה העליונה, לאסי עם התיבול העדין דמוי כמון הודי שאין שני לו כיוגורט לשתיה ויין.
סה"כ עם טיפ, המחיר לא הגיע ל-200 ש"ח !!! בהחלט מומלץ לארוחה מהירה אבל טעימה ומוקפדת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה