חיפוש באתר זה וכללי

יום חמישי, 5 בינואר 2012

דיינר גוצה - שווה עם הערות....

המסעדה נמצאת באבן גבירול 14 תל אביב (קרוב ללונדון מיניסטור). כתובת אתר האינטרנט:

זו מסעדה עם תפריט לא ממש מוגדר, זה לא דיינר, זה לא רק בשר, לא רק פירות ים, זה תפריט מיקס של הכל. אכלתי שם כבר יותר מפעם אחת וזה כבר מעיד ששווה לחזור אם נמצאים בסביבה. ליסוע במיוחד ? לא בטוח ויש עוד 2 סניפים בתל אביב.

בביקורת אפתח דווקא ב-3 הערות כי אחרי זה הכל בסדר גמור. האחת היא שכאשר ניכנסנו בשעה 6 לפנות ערב המארחת ציינה כי יש לה שולחן לשניים רק עד שבע וחצי, נו מילא המסעדה הייתה כמעט ריקה, לא התכוונו לשבת הרבה יותר משעה אבל כשיצאנו לקראת השעה היעודה המסעדה הייתה 3/4 ריקה, אז למה לקשקש סתם ? כדי לעשות רושם ? על אף שולחן לא היה שלט שמור וזה יום שלישי שאיננו עמוס במיוחד במסעדות באזור זה. ההערה השניה היא לסטינג של המסעדה, נסיון לתפאורה של דיינר אמריקאי די מוצלח אבל המון שחור וחום כהה, לא נעים לעיניים. והשלישית לסיום - השרותים בקומה השניה, לא ראיתי שרותי נכים ו/או שילוט וגם לא מעלית פנימית אלא רק גרם מדרגות ארוך.

ולעצם האוכל, זה בהחלט מוקפד, מוגש נאה, נראה ונטעם כטרי שהוכן זה הרגע. חלקנו בקרפצ'יו בקר (מגיע ללא לחם שעליו יש תוספת מחיר קטנה, הזמנו, טרי ועם חמאה וזיתים) וב-פיש & צ'יפס, הוספנו חצי ליטר בירה "בס" וכוס קווה.
הקרפצ'יו היה הדק ביותר שאכלתי בימי חלדי אבל פרוס על צלחת שלמה בגודל סביר והיה עשוי בהחלט טוב. מנת ה-פיש & צ'יפס היא ענקית, 4 נתחי קאטפיש בינוניים והרבה צ'יפס חום ולוהט, הנתחים עשויים בציפוי דומה לשניצל ולא בבצק בירה או טמפורה דבר שלא גרע מאיכות המנה והמסעדה בהחלט יכולה להתגאות במנה זו. ישנם מספר סביר של סוגי בירה, 3 מהחבית והשאר בקבוקים/פחיות לרבות ג'מס הפתח-תיקוואית שמאוד מומלצת וגם מבחר יינות. דה עקא שכוס יין איננה מתומחרת במחיר הוגן, אם קראף (חצי ליטר) הוא במחיר 39 ש"ח ויש בו כ-4 כוסות (כוס מקובלת היא 120-130 סמ"ק) אזי לא יתכן שכוס יין אדום הזול ביותר תעלה 30 ש"ח ויותר.
סה"כ שילמנו 151 ש"ח, לא זול (בעצם לקחנו מנה ראשונה, עיקרית מהזולות, בירה וכוס קווה) אבל גם לא בשמים.
לסיכום, שווה בהחלט אבל לא ליסוע במיוחד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה