חיפוש באתר זה וכללי

יום ראשון, 4 בדצמבר 2011

Mae Cafe שוק הכרמל, חביב, מיקום מנצח לאתנחתא קלה

בעת סיור בשוק הכרמל חילק בחור צעיר שוברים לטעימת אספרסו ב-Mae Cafe. המקום נמצא ברחוב שפר 2, ממש בפינה של שוק הכרמל בערך ב-1/3 התחתון. אתר אינטרנט (עדיין ללא תוכן) www.mae.co.cr  והטלפון 035102266. תשאלו למה סיומת כתובת אינטרנט CR והתשובה מייד בהמשך, אגב יש למקום כמובן חשבון פייסבוק וגם כתבה קטנה/איזכור בישראל היום מ-15 נובמבר 2011.
זו איננה ביקורת מסעדות/בתי קפה, כזו תיכתב כאן אולי לאחר מספר חודשים בביקור נוסף שיהיה לא רק לטעימת אספרסו חינם.

ראשית, המקום סימפטי, מעוצב מודרני כבר ממבט ראשון בכניסה וניתן מייד להבין שמדובר במקום של קפה אמיתי, ריח הקליה הנפלא, מכונת הקליה החדשה ועוד נותנים למקום אוירה של קפה.

אינני יכול לכתוב חוות דעת מלאה על המקום מאחר ורק טעמתי סוג אספרסו אחד וזוגתי עם מעט חלב ושניהם היו לעילא ולעילא בין היתר כי לא חסכו בכמות הקפה. מקור הקפה בקוסטה ריקה ולכן סיומת האינטרנט CR אני מניח.

מספר שולחנות לשבת עם עתונות חינמית, קלייה טריה עם טחינה במקום לקנות ולקחת, מעט מאפים והכל נראה מצויין. שני בחורים צעירים, מאוד סימפטיים ומאירי פנים משרתים מאחורי הדלפק - משלמים ומקבלים במקום. ישנה אפשרות לכרטיסיות וכך למשל 5 קפוצינו יעלו 48 ש"ח, מחיר יותר מסביר ובמיוחד בהתחשב באיכות, קפה ומאפה ב-18 ש"ח.

אז אם אתם באזור שוק הכרמל או נחלת בינימין, קחו אתנחתא קלה אם חשקה נפשכם בקפה ומאפה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה